Walka o uśmiech Basi

Wielu z Was zapewne słyszało o p. Emilli Bagorro i jej córce Basi.

Basia gdy miała 19 miesięcy uległa wypadkowi, którego rezultatem była śpiączka, uraz mózgu i niedowład czterokończynowy spastyczny. Od tamtej pory życie tej rodziny wygląda inaczej niż wyglądać miało. Na nowo uczyły się siebie i walczyły o kolejne „normalne dni”.

Dziś Basia ma prawie 16 lat. Jest uśmiechniętą i wesołą dziewczynką. Jednak jej mama ciągle walczy ze skutkami wypadku córki.

Wzeszłym roku były zmuszone do długich i bardzo trudnych pobytów w szpitalu. W trakcie jednego z nich p Emilia usłyszała , że Basia powinna mieć jak najszybciej przeprowadzoną operację kręgosłupa., gdyż skrzywienie było tak duże , że powodowało ucisk na narządy wewnętrzne , w tym płuca…Basia i mama trafiły do kliniki w Niemczech. Tam przeprowadzono operację, operację bardzo trudną , która pomimo powikłań udała się i wszystko pomału wraca do normy.

Pani Emilia pragnie serdecznie podziękować wszystkim Czytelnikom, Sąsiadom i wszystkim Pomagającym za dotychczasowe wsparcie

-” Bez Was nie doszłoby do tej , tak kosztownej operacji… Nie umiem wyrazić wdzięczności słowami…”

Basia już wraca do domu. Do swoich kotów i do swoich Aniołów. Dziś znów się i uśmiecha.

My jednak nie zapominajmy, że ta radosna dziewczynka cały czas potrzebuje codziennej rehabilitacji, dlatego prosimy o dalszą pomoc.

Pieniądze na rehabilitację można wpłacać na konto Basi w Stowarzyszeniu „To Ma Sens” numer subkonta 02109016940000000115412181 z dopiskiem leczenie Barbary Bagorro

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *