Serce na boisku

20 stycznia na Hali Sportowej GOSiRu Piaseczno odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Piaseczno Cup 2018. W zawodach wzięło udział, aż 16 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. Najlepsza okazała się ekipa FC Wilanów, która w wielkim finale pokonała zespół FC Bankruci, aż (3:0).
 
Szczytny cel
Turniej to nie tylko, była dobra zabawa i wzajemna rywalizacja 160 zawodników. Głównym celem, który przyświecał kolejnej edycji Piaseczno Cup była pomoc finansowa i wsparcie dla Domu Dziecka w Pęcherach i Fundacji dla Dzieci z Piaseczna. – Udało się nam zebrać 3 tys. zł. Pierwszym naszym celem jest pomoc dla Domu Dziecka w Pęcherach. Tam w sześciu domkach mieszkają dzieci, obok mają boisko. Chcą się wyposażyć w piłki i siatki. Wszystko po to, żeby sami mogli grać w piłkę. Drugim naszym celem jest pomoc Fundacji dla Dzieci z Piaseczna. Fundacja wspiera rodziny w ciężkich bytowych i życiowych sytuacjach — mówił Karol Kołodziejczak.
100 1499 - Serce na boisku
 
Najlepszy zawodnik
Wielki finał Piaseczno CUP 2018 wygrała ekipa FC Wilanów, która pokonała, aż (3:0) drużynę FC Bankruci. Co ciekawe, to nie był koniec wyróżnień dla tej warszawskiej ekipy. Organizatorzy zawodów bowiem przyznali im jeszcze jedno trofeum. Była to nagroda, dla najlepszego zawodnika całego turnieju Piaseczno Cup 2018, którą otrzymał Mariusz Sobieszek z FC Wilanów. – Jestem bardzo zadowolony, choć nie spodziewałem się tej wygranej. Bo tak naprawdę zagrałem na swoim normalnym poziomie. – nie krył swojego zadowolenia.
100 1492 - Serce na boisku
 
Mimo ferii olbrzymi sukces
– Ferie się zaczęły, ale mimo tego udało się nam zebrać komplet drużyn. Chętnych jest zawsze sporo, żeby pograć na hali. Do tego, jeśli cel jest szczytny, to tym bardziej. Cieszę się, że nikomu nic się nie stało. Najważniejsze jest, żeby pograć, żeby była dobra zabawa. – podsumował całe zawody Karol Kołodziejczak.
100 1496 - Serce na boisku
 
Walka o 3 miejsce:
Exclusive Team – TiS Dropia (4:1)
 
Wielki finał:
FC Wilanów – FC Bankruci (3:0)
 
1. FC Wilanów
2. FC Bankruci
3. Exclusive Team
4. TiS Dropia
Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *