„Moje Wspomnienia” – wyjątkowa książka Barbary Żugajewicz-Kulińskiej

„Moja ciekawość pozostawiła w pamięci zawartość nie jednej historycznej książki – Ale opiszę tylko to, co pamiętam najwyraźniej…”. Honorowa Obywatelka Konstancina-Jeziorny – Barbara Żugajewicz-Kulińska, w swojej książce – „Moje Wspomnienia”, przybliża czytelnikom przepiękną historię swojego życia, która nierozerwalnie jest związana z Konstancinem. W książce poznamy burzliwe losy Basi. Od dzieciństwa, aż do dorosłości. W tle tej opowieści, toczą się historyczne losy przepięknego miasta Konstancina-Jeziorny. Jej mieszkańców, którzy na przestrzeni lat, budowali to miasto, a także bohaterów, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę.

Z dumą Państwu prezentuję tę książkę, nad którą pracowałem ostatnie dwa tygodnie. Gdy Państwo chcieli egzemplarz tej książki, to proszę o kontakt na adres email: redakcja@stacjapoludnie.info

Książka będzie dostępna bezpłatnie. Jeśli będzie duże zainteresowanie, to odpalimy zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na druk. Na razie planujemy wydrukowanie 40 egzemplarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *