Mazowiecki Wrak Race Edycja WOŚP

Już 13 stycznia, w dniu, kiedy będzie prowadzona zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wystartuje po raz 24-ty Mazowiecki Wrak Race. Data nie jest tutaj przypadkowa, gdyż będzie to edycja zorganizowana w celu wsparcia Fundacji Jerzego Owsiaka. W mijającym roku również Mazowiecki Wrak Race wspierał WOŚP i łącznie z licytacji, jaki i z kwesty, organizatorzy przekazali na rzecz WOŚP-u kwotę ponad 5 tys. zł.

Czy w 2019 roku uda się pobić tę kwotę? Zobaczymy… Jednak jest na to duża szansa, gdyż organizatorzy zrezygnowali z pobierania opłat za wejście na teren imprezy, w zamian za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki wolontariuszy.

Wzorem poprzedniej WOŚP-owej edycji, odbędzie się również licytacji pojazdów z przeznaczeniem do startu w zawodach. Mazowiecki Wrak Race wraz z firmą Du-Stal, która zajmuje się skupem metali kolorowych i złomu, ufundują kilka pojazdów, które będzie można wylicytować w dniu imprezy i od razu wziąć w nich udział w zawodach. Licytacja takiego startu będzie prowadzona od kwoty 100 zł, a wartość licytowanej nagrody wynosi 1.000 zł. Do wylicytowania będzie ok. pięciu pojazdów.

Nie zabraknie także zabaw dla najmłodszych. Wzorem poprzednich edycji, będziemy malować wraka. Informujemy, że warto dla dzieci, zabrać jakieś ubranie na zmianę (najlepiej takie, którego później nie będzie szkoda wyrzucić na śmieci), bo podczas malowania, można łatwo pobrudzić ubranie, farbą, którą później ciężko jest usunąć. Dla rodziców i opiekunów będzie przygotowana strefa bistro, gdzie będzie można nabyć ciepły, rozgrzewający posiłek.

Impreza odbędzie się jak zwykle w Mysiadle przy ul. Osiedlowej 2, na terenie byłego zakładu Eko-Mysiadło. Zapraszamy całe rodziny na to nietuzinkowe wydarzenie, aby kibicować i wesprzeć tym samym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapisy dla zawodników już są prowadzone za pośrednictwem strony: www.mazowieckiwrakrace.pl
Następne zawody dopiero w marcu 2019.

Autor: Łukasz Cabaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *