Koncert Pełen Gwiazd

W ramach corocznej akcji pomocowej – „Wigilia Pełna Prezentów” odbył się wyjątkowy koncert charytatywny w 8 Ball Clubie w Piasecznie. Na scenie rządzili artyści i muzycy z Konstancina-Jeziorny i Warszawy: AdsoN z przyjaciółmi, PnX i The Option.

Rap i rock na jednej scenie
Koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej wystąpił AdsoN z PrzekręTem i Juniorem. Usłyszeliśmy w sumie osiem rapowych kawałków tego tria. – Większość naszych utworów, które zagraliśmy, pochodziło z płyty Summer’17, ale dwa luźne utwory są z całkiem nowego projektu – podsumował występ AdsoN. W drugiej części przeszliśmy do mocniejszego rockowego grania. Pierwszy na scenie pojawił się zespół PnX z Warszawy. – Nie mogliśmy się doczekać naszego występu w Piasecznie. Jest to pierwszy nasz koncert poza granicami Warszawy – mówili członkowie zespołu jeszcze przed koncertem. PnX został bardzo pozytywnie i dobrze odebrany przez publikę zgromadzoną na koncercie w 8 Ball Clubie. – Publiczność była naprawdę bardzo żywiołowa przez cały nasz koncert i te okrzyki, które wznoszone były właściwie ze wszystkich sektorów tego klubu, powodowały, że bardzo fajnie się grało – zapewniali po koncercie członkowie zespołu PnX. Na sam koniec koncertu wystąpił konstanciński zespół The Option, który zagrał bardzo energetycznego punk rocka z nutką klasyki w postaci wiolonczeli. – Gramy energetyczną muzykę i nikt nie będzie w stanie wysiedzieć w miejscu – zapewniali przed swoim występem The Option. Rzeczywiście ich występ był pełen energii i dobrego brzmienia, w myśl słów wypowiedzianych przez samych członków zespołu: „Jeżeli chcecie się dobrze bawić, jeżeli chcecie spędzić wieczór ze znajomymi przy fajnej energetycznej muzyce, to jest właśnie muzyka dla was” – zapewniali. Ten wieczór był bardzo wyjątkowy, bo o to zadbali sami członkowie występujących na deskach 8 Ball Clubu zespołów.

Czemu pomagają?
– Trzeba pomagać, bo mamy taki okres, że ludzie powinni się bratać – mówił PrzekręT. – Kojarzę zawsze Święta jako miły i fajny czas. Dlatego też chciałem, żeby każdy czuł to samo: wigilijne ciepło i magię świąt – dodał AdsoN. – Wystąpiliśmy z tego powodu, bo bardzo chcemy wspierać taką inicjatywę jako Wigilia Pełna Prezentów. Wspólnie stwierdziliśmy, że w takim wydarzeniu musimy po prostu wziąć udział i przy tym dobrze się bawić. Jeżeli będzie taka okoliczność, to w przyszłym roku znowu zagramy – zapewniali członkowie zespołu The Option.

Podziękowanie
Tegoroczna Wigilia Pełna Prezentów nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie pomoc wielu przyjaciół zaangażowanych w ten projekt społeczny. Dlatego chciałem serdecznie podziękować: mgr. Krystynie Gniadek, Magdalenie Bąk, Katarzynie Kondraciuk, Tomaszowi Orzechowskiemu i zespołowi The Option, Rafałowi Gralińskiemu i zespołowi PnX, Adamowi Nagrabie (AdsoN), Piotrowi Kłoszewskiemu (PrzekręT), Juniorowi, Jankowi Woźniakowi i Grzegorzowi Rowińskiemu. Bez waszej pomocy tegorocznej akcji Wigilia Pełna Prezentów po prostu by nie było. Pomogliśmy razem dwóm rodzinom z terenu powiatu piaseczyńskiego. DZIĘKUJĘ.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *