Koncert charytatywny dla Basi i Artura

Za nami wspaniały Koncert Charytatywny „Śpiewające Fortepiany dla Basi i Artura” w Piasecznie. Organizatorom udało się uzbierać rekordową kwotę 15 710,14 zł.

Podczas trwania całego koncertu były zbierane środki finansowe na leczenie i dalszą rehabilitację dwójki niepełnosprawnych dzieci: Basi Łubińskiej i Artura Czuby.

W tym wyjątkowym dniu piaseczyński Rynek zmienił swój codzienny charakter. Wypełniły go liczne stoiska z przedmiotami od darczyńców, atrakcje dla dzieci, nie zabrakło stoisk gastronomicznych i słodkości. Ze sceny rozbrzmiewała muzyka i śpiew wspaniałych piaseczyńskich artystów: Michała Rudasia, Kasi Maciejczyk z projektem Retro, zespołu Łysa Góra, Sylwii Ta Tri, Leny Lipieckiej, Anny Kandyba, Grzegorza Tylca, Antoniny Peak, Katarzyny Pułkownik, Natali Zaremby i Adriana Zduńczyka. Były licznie licytacje cennych przedmiotów: płyty muzyczne asygnowane podpisami Agnieszki Chylińskiej, Stanisława Soyki, zespołu Mazowsze, koszulki meczowe Legii Warszawa, możliwość uwarzenia własnego piwa w lokalnym browarze, vouchery do salonów piękności, okolicznościowa biżuteria czy też kolacje w lokalnych restauracjach: Smaczna Chata i Szara Eminencja.

Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli, którzy otworzyli swoje serca i okazali ogromną wrażliwość na problemy Basi i Artura, zebrane zostało 15 710,14 zł na ich dalszą rehabilitację i leczenie. Środki zostały wpłacone na subkonta dzieci w Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Nie byłoby tego koncertu, gdyby nie współudział w jego organizacji instytucji, firm, wolontariuszy i osób prywatnych. Warto podkreślić, że dalsze kwesty dla Basi i Artura były prowadzone podczas „Wielkiej Majówki” w Nowej Iwicznej.

Bez dwóch zdań było to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które zintegrowało mieszkańców w dziele pomocy dla dwóch cudownych dzieciaków.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *