III edycja konkursu Nasi Najlepsi

Startujemy z III edycją konkursu — Nasi Najlepsi. „Nasi Najlepsi” to wyjątkowy i unikalny projekt społeczny, który jest realizowany w powiecie piaseczyńskim. W ten symboliczny sposób chcemy uhonorować naszych mieszkańców, którzy podejmują wielki wysiłek na rzecz drugiego człowieka, a także artystów, pisarzy, muzyków, którzy ubogacają naszą kulturalną duszę.
 
Wzorem poprzedniej edycji, w tegorocznym konkursie będą dwie kategorie: „Najlepszy Twardziel” i „Najlepszy Kulturysta”. W zeszłorocznej edycji konkursu „Nasi Najlepsi” wyróżniliście: „Bazarek dla Basi Bagorro”, a w także pisarkę — Agnieszkę Lis.
 
Na kogo postawicie w nowej edycji? To już zależy od waszych zgłoszeń i głosów oddanych na poszczególnych kandydatów. Przypominamy, że do ścisłego finału konkursu wchodzi tylko najlepsza trójka, która uzyska w danej kategorii najwięcej głosów.
 
Głosowanie wygląda następująco:
1. Można zostawiać komentarze z kandydaturami pod postem na oficjalnym profilu „Nasi Najlepsi” na portalu społecznościowym facebook.
2. Można wysłać e-mail ze swoimi kandydaturami na adres e-mail redakcji Gazety Lokalnej Stacja Południe: redakcja@stacjapoludnie.info
3. Można wysłać sms-a na redakcyjny tel: 513-451-275
(opłata za sms jest zgodna z taryfą Państwa operatora)
Głosujemy od 6 listopada do 6 grudnia 2018 roku. Finał tegorocznej edycji Naszych Najlepszych będzie w styczniu 2019 roku.
 
Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *