A Adi powiedział…

W dobie Internetu i małej aktywności fizycznej młodzieży, światło dzienne ujrzała książka pt. „A Adi powiedział…”, autorstwa Magdy Bloch, która została wydana nakładem Wydawnictwa Poznańskiego. „A Adi powiedział…” zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W książce jest wiele pożytecznych porad, które pozwalają przetrwać, podczas eksplorowania okolicznych krzaków, łąk i lasów.


W książce Magda Bloch dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, które zdobyła w zuchach Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP), a potem w organizacji skautowej Royal Rangers. Wszystkie porady oparte są na praktyce i zawierają wiele ciekawych anegdot z życia instruktorów. Dzięki nim żądni przygód eksploratorzy zyskają wiele praktycznych porad, z których dowiedzą się: jak odpowiednio dobrać ubiór, jak nie zgubić się w terenie, jak udzielić pierwszej pomocy. Te bezcenne porady można także stosować podczas tegorocznych wakacji. Bo jest to najlepszy czas, na zdobywanie nowych życiowych doświadczeń, a także wspomnień, które zostaną z nami na lata. W powiecie piaseczyńskim jest wiele miejsc, godnych naszego odwiedzenia i eksploracji. Wystarczy tylko wymienić: Las Magdaleński, Lasy Chojnowskie, Zimne Doły, Górki Szymona, spływy kajakowe na Jeziorce czy okolice Góry Kalwarii z pięknym i majestatycznym zamkiem w Czersku.


Czy jesteście już gotowi na wielką przygodę? Tak? To najpierw przeczytajcie książkę pt. „A Adi powiedział…” i weźcie ją ze sobą, aby te wszystkie praktyczne porady, zastosować podczas wycieczek i eksploracji podmiejskiego buszu.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *